KONST / Litografier / Färglitografi 11771008
nr 1177 1008
Helmut Mantel
(1925-1979), Sverige
Färglitografi, Helmut Mantel (1925-1979), Tyskland. Osignerad, med dedikation, Lapporten. Motivet: 58x77 cm
Helmut Mantel, tysk-svensk bildkonstnär född 1925, död 1979.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:30:07
2/7 18:01:21
Helmut Mantel
Läs mer om Helmut Mantel